KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246266
nr 1424 6266
Christina Greger
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 18x15cm, yttermått inklusive ram: 27x24cm
Christina Greger, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
onsdag 27 oktober 2021
kl 10:09:44